top of page

DESTEKLEYENLER

gaia banner (1).gif
  • turizmisletmeyatir

Uzakrota Global, İstanbul’dan dünyaya açılan zirve!

Uzakrota Global’in 21. Zirvesi Hilton Istanbul Bosphorus’ta toplanacak. Alanında otorite 150 konuşmacının yer aldığı oturumlarıyla, turizm ve seyahat endüstrisinde ufuk açması beklenen zirve, sektörün sürdürülebilir geleceği, inovasyon ve hızlı değişim, yeni nesil pazarlama ve ödeme teknolojileri gibi konulara odaklanacak.

Dünya seyahat endüstrisinin oyuncularını 10 yıldır bir araya getiren Uzakrota Global, 24 Kasım’da yedinci kez İstanbul’da toplanacak. Hilton Bosphorus’ta düzenlenecek olan, ‘’Dünyanın en etkili 10 turizm etkinliğinden biri’’ unvanına değer görülen zirveye İngiltere, BDT, Balkanlar, Avrupa ve Orta Doğu olmak üzere 70 ülkeden 10 bini aşkın turizm profesyonelinin katılması bekleniyor.


10 yılda 9 ülkede 21. Zirve, Türkiye turizmine katkı

Uzakrota Global’in oturumları ve konusunda uzman 150 konuşmacısıyla sektörde yeni ufuklar açacağına dikkat çeken marka kurucusu Gökhan Erdoğan; ‘’Yerli bir marka olarak sektöre adım atarak 10 yıl önce ilkini düzenlediğimiz Uzakrota’nın 21. buluşmasını gerçekleştireceğiz. 2022 yılında zirve sayısını artırmaya başladık; 2023 yılında Berlin, Dublin, Saraybosna, Belgrad ve Bakü’den sonraki 6. durağımız İstanbul olacak. 2024 yılında ise kıtaları aşarak Özbekistan, Cape Town, Bakü, New York ayaklarıyla zirvemizi dünyaya yaymaya devam edeceğiz’’ dedi ve ekledi: ‘’Teknolojinin geleceği, Türkiye turizminin de geleceği anlamına geliyor. Bundan dolayı zirvede bu ikisini buluşturmamız sektör oyuncularının kendilerine daha fazla katma değer sağlaması, son kullanıcıya daha iyi ulaşmasını sağlıyor. Devlet nezdinde destek alındığında bu organizasyon çok daha büyüyebilir, daha etkin bir hale gelebilir ve Türkiye turizmine daha etkin katkı sağlayabilir.’’

Dünyanın farklı şehirlerinde gerçekleştirilen turizm konferansı Uzak Rota’nın en kapsamlısı her yıl İstanbul’da toplanıyor. Konukların tematik salonlarda turizm seyahat endüstrisine yön verecek profesyonelleri dinleme şansı bulduğu zirvenin stant alanlarında ise firmalar için tanıtım ve buluşma ortamı sağlanıyor.

Uzakrota Global’in bu yıl odaklandığı konular arasında turizm ve seyahat endüstrisinin sürdürülebilirliği ve geleceği öne çıkıyor; oturumlarda sektörün inovasyon, yapay zeka, hızlı değişim, dijital pazarlama ve ödeme teknolojileri gibi kavramlar ile ilişkisi ele alınacak.

Türk Havayolları, Amadeus ve Tourism Malaysia ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan "Uzakrota Global 23"ün kurumsal sponsorluklarını Emirates, Paymentwall, Sigortambudur, Paximum ve Rixos Hotels; medya İletişim sponsorluğunu ise turizm iletişim ajansı Arya Medya yapıyor.

Zirve programının detayları ve daha fazla bilgi için: https://www.uzakrota.com/summit23/
13 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


mhiformbanner-280x500.jpg

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
bottom of page