top of page
  • turizmisletmeyatir

Utrecht Fuarı kapılarını açtı

Türkiye’nin 200 metrekarelik bir stantla katıldığı Utrecht Fuarı kapılarını açtı.Yeni yılın ilk uluslararası fuarı olan Hollanda Turizm Fuarı (Vakantiebeurs Utrecht), 10-14 Ocak 2024 tarihleri arasında Hollanda’nın Utrecht kentinde kapılarını açtı...


Avrupa pazarının nabzının tutulacağı fuara, Türkiye 200 metrekarelik bir stantla katıldı. Hollanda Turizm Fuarı’na hem stant hem de bireysel olarak katılım sağlayan Türk turizmciler, 2024 sezonu için Hollanda ve Belçika başta olmak üzere Avrupa pazarı çalışmalarına tüm hızıyla başladı.


Fuarda TÜROFED Başkanı Erkan Yağcı, AKTOB Başkanı Kaan Kavaloğlu, AKTOB Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Tümbül, Ahmet Çevik ve Tolga Kilit'te temaslarda bulunuyor.


Turizm Fuarı’nın ilk günü, Türkiye Cumhuriyeti Lahey Büyükelçisi Selçuk Ünal, Amsterdam Başkonsolosu Mahmut Burak Ersoy, Eski Hollanda Kültür Bakanı Günay Uslu'da stantları ziyaret ederek Türk iş insanlarını destekledi.


Türkiye’den bu sene çok sayıda otelin katılımı dikkat çekti. Türkiye standı dışında Corendon, kendine özgü standıyla göz doldurdu.


Türkiye’nin büyük bir katılım sağladığı fuara yoğun katılımın olacağı gözleniyor.

12 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page