top of page
  • turizmisletmeyatir

“TUI konukları için en popüler destinasyonlar yine İspanya, Yunanistan ve Türkiye”

TUI CEO'su Sebastian Ebel 2023 yılının son çeyreğine ait sonuçları açıkladı. Ebel, “TUI konukları için en popüler destinasyonlar yine İspanya, Yunanistan ve Türkiye olacak” dedi.


Dünyanın en büyük tur operatörü TUI 2023'ün son çeyreğiyle ilgili sonuçları açıkladı. Buna göre TUI 2023'ün Ekim, Kasım Aralık döneminde bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 6 artışla 3,5 milyon kişiye hizmet verdi.

 

Finansal sonuçları değerlendiren TUI CEO'su Sebastian Ebel şöyle konuştu: " Dönüşümümüzü her çeyrekte hızlandırıyoruz. Sürekli olarak uyguladığımız hedeflerimiz var. İnsanların seyahat etme konusundaki yüksek istekliliği, devam eden zorlu bir ortamda grubun tüm alanlarında güçlü ekonomik kalkınmayı sağlar. Bu da yılın geneline ilişkin beklentilerimizi güçlendiriyor: Satışlarımızı en az yüzde 10, faaliyet kârımızı ise en az yüzde 25 artırmak istiyoruz.” 2023/24 kış sezonu için bir önceki yıla kıyasla yüzde 8'lik mevcut rezervasyon artışı ve 2024 yazı için yüzde 8'lik artışla olumlu rezervasyon dinamikleri devam ediyor. TUI'nin şu anda 2023/24 kış ve 2024 yazı için toplam 9,4 milyon rezervasyonu bulunuyor 2024 yazında TUI konukları için en popüler destinasyonlar yine İspanya, Yunanistan ve Türkiye olacak."

17 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page