top of page
  • turizmisletmeyatir

TUI İngiltere'den 2025 yurtdışı yaz programına 345 bin koltuk ekledi

TUI İngiltere genelindeki 19 havaalanından 2025 yazı için, aralarında Türkiye’nin de olduğu ülkelere koyduğu 345 bin yeni koltuk kapasitesi ile toplam kapasitesi 10.2 milyon uçuş koltuğuna ulaştı.


TUI İngiltere genelindeki 19 havaalanından 2025 yazı için toplam 10,2 milyon uçuş koltuğuna ulaştı.

 

Exeter'den Antalya'ya haftada iki kez uçacak

En fazla ek koltuk İngiltere'nin Güney Batı bölgesinde bulunan tarihi bir şehir olan Exeter'den konuldu. 80 bin ek koltuk konulan Exeter'den Antalya, Heraklion, Baf ve Rodos'a TUI 2025 yazında haftada iki sefer yapacak. Bu sayede Exeter yolcularına 10 ve 11 gecelik tatil rezervasyonu yapma fırsatı verecek.

 

2025 için ekstra kapasite, Kuzey Afrika'ya (Mısır, Tunus ve Fas) 150 bin ek koltuk sağlayacak. Kıbrıs'a 85 bin, Yunanistan'a 70 bin ve İspanya yönüne 40 bin ek koltuk konuldu.

 

Birmingham'dan Antalya ve Dalaman'a ek koltuk!

70 bin ek koltuğun konulduğu Birmingham havaalanından Palma, Antalya, Dalaman'ın yanı sıra Baf ve Rodos'a günlük uçuşlar haftada altı kez gerçekleştirilecek.

 

Tui İngiltere ve İrlanda genel müdürü Andrew Flintham " Müşterilerimizin kalkış havalimanları, varış noktaları ve tatil süreleri konusunda daha fazla esneklik istediğini görüyoruz. Glasgow'dan Bournemouth'a kadar 19 bölgesel havaalanına yapılan eklemeler sayesinde müşteriler, yerel havalimanlarından her zamankinden daha fazla Tui tatilinde uçabilecekler." dedi.

76 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page