top of page
  • turizmisletmeyatir

Tragonisi Adası 50 Milyon Euro’ya satışa çıkarıldı

Ege’nin ortasındaki Mikonos Adası’nın yanındaki turistik ve cennet koyları ile ünlü Tragonisi Adası’nın 50 Milyon Euro’ya satışa çıkarıldığı duyuruldu.


Dünya jet sosyetesinin ve zenginlerinin tatil cenneti olan Ege’nin ortasındaki Mikonos Adası’nın yanındaki turistik ve cennet koyları ile ünlü Tragonisi Adası’nın 50 Milyon Euro’ya satışa çıkarıldığı duyuruldu. Sözcü'den Yaşar Anter imzalı habere göre, Kaya Adası olan Tragonosi’ye Mikonos’tan her yıl  binlerce zengin turist cennet koylarında ve mağaralarında yüzmeye gidiyor.

 

Yunanistan’da zenginlere yaptığı satışlarla bilinen emlak ve gayrimenkul satış acentesi ZL Development Mykonos Golden Luxury'nin yayınladığı ilana göre, 2500 dönüm alana sahip Tragonisi (Dragonisi olarakta biliniyor) toplam 50 Milyon Euro karşılığında satılığa çıkarıldığı belirtildi.

 

EN BÜYÜK AVANTAJI MİKONOS’UN YANINDA OLMASI

 

İlanda ada yüzeyinin düzgün ve inşa edilebilir olduğu ve en büyük avantajı Yunanistan'ın en pahalı ve en zengin adası Mikonos'un yanında olması olarak belirtildi.

 

Mikonos’un birkaç mil doğusunda ve Ege Denizi’nin ortasında bulunan turistik adanın turkuvaz renkli suları, mağaraları ve cennet koyları ile ünlü olduğu belirtildi.


64 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentarer


DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page