top of page
  • turizmisletmeyatir

THY, İngiltere’den İstanbul’a dört farklı havalimanından uçacak

Türk Hava Yolları, bu yaz İngiltere’deki dört farklı havalimanından İstanbul’a uçacak.


Türk Hava Yolları, bu yaz İngiltere’deki dört farklı havalimanından İstanbul’a uçacak.

Manchester: THY, Manchester’dan yazın haftada 25 uçuş gerçekleştirecek. 19 Mayıs’tan itibaren Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri ekstra frekanslar ekleyerek, yazın zirve döneminde toplamda 25 uçuş sunacak.

 

Londra, Birmingham ve Edinburg: Birmingham’dan İstanbul’a haftada 4 ekstra uçuş planlanırken, Londra Gatwick Havalimanı’ndan İstanbul’a dört ek uçuş daha başlatılacak. Airlinehaber'in aktardığına göre, böylece haftalık uçuş sayısı 112’ye çıkacak. Ayrıca, Edinburgh ile İstanbul arasında haftada üç ek uçuş eklenerek toplam uçuş sayısı haftada 10’a çıkarılacak.

 

Antalya: Türk Hava Yolları, Londra ile Antalya arasında yazın haftada 7 uçuş gerçekleştirecek. Türk Hava Yolları Manchester Genel Müdürü Serhat Gök, bu ek seferlerin İngiliz müşteri taleplerini karşılamak için planlandığını belirterek, “Haftalık uçuşların eklenmesi, müşterilere Türkiye’nin zengin tarihine ve kültürüne dalmak isteyen gezginler için Türkiye’nin en popüler noktalarından birini ziyaret etme fırsatı verecek.” şeklinde konuştu.

16 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page