top of page

DESTEKLEYENLER

gaia banner (1).gif
  • turizmisletmeyatir

“Türkiye'ye gelen Rus turist sayısı üçte bir oranında artacak”

Rus Tur Operatörü Fun&Sun Genel Müdürü Rubtsov, Türkiye'ye Rus turist sayısının yaz aylarında üçte bir oranında artabileceğini ifade etti.

Türkiye'ye Rus turist sayısının yaz aylarında üçte bir oranında artabileceği ifade edildi. Rus devlet haber ajansı Ria Novosti haberine göre, konuyla ilgili tahmin Fun&Sun tur operatörünün genel müdürü Vladimir Rubtsov tarafından yapıldı. Ria Novosti'ye verdiği demeçte, Rus işadamı bu yaz Rusya'dan Türkiye'ye turist sayısının geçen yılın aynı dönemine kıyasla pazarda ortalama yüzde 30 büyüme şansının bulunduğunu söyledi.

 

Vladimir Rubtsov, "Rusya'dan Türkiye'ye turist sayısı bu yaz geçen yaza kıyasla pazarda yüzde 30, özellikle de şirketimizde yüzde 50 artacak" dedi. dikGazete'de yer alan habere göre Rubtsov, bunun, diğer şeylerin yanı sıra, otel konaklama fiyatlarındaki düşüş sebebiyle gerçekleşeceğini söyledi.

 

Vladimir Rubtsov, “Geçen yıl yaşanan fiyat artışından sonra Türk turizm pazarındaki tüm katılımcılar doğru dersleri aldılar, otel fiyatlarını ayarlayıp yüzde 30'a varan oranlarda düşürdüler. Ve bugün iş dünyasında tüm anlaşmalar uygulanıyor. Bunun da yolcu trafiği üzerinde olumlu bir etkisi var. Türkiye katlanarak büyüyor ve istikrarlı bir talep var. Burada da sezon sonuna kadar tüm bu anlaşmalara uymak çok önemli. Her şey aynı şekilde devam ederse Türkiye'nin bu sezon kazanma şansı çok yüksek" dedi.

23 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


mhiformbanner-280x500.jpg

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
bottom of page