top of page

DESTEKLEYENLER

gaia banner (1).gif
  • turizmisletmeyatir

Sirius Deluxe Hotel’i, iş insanı Ramazan Kara satın aldı

Antalya Manavgat’a bulunan Mary Palace Hotel ile 9 yıl önce turizm sektörüne adım atan Ramazan Kara, Alanya’daki Sirius Deluxe Hotel’i satın aldı.

Mary Palace Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kara yaptığı açıklamada, Avrupa’da tanınan bir marka olarak, sektörde gösterdikleri büyüme hızı ile kapasite artırmaya devam ettiklerini söyledi.

 

Ramazan Kara, otomotiv sektöründen sonra turizm sektöründe de büyümek istediklerini belirterek, “Ana mesleğimiz 55 yıldır süre gelen otomotiv sektörü oldu. Bu sektörde birçok markanın ana ve spot bayiliklerini yaptık. Bunun yanı sıra tarım-inşaat-beyaz eşya bayilikleri ile beraber ticari faaliyetlerimize devam ettik. Akabinde Antalya’nın bir turizm şehri olmasından dolayı otelcilik sektörüne adım atma kararı alarak ilk tesisimiz olan Mary Palace Hotel’i 9 yıl önce Manavgat Side’de faaliyete geçirdik” dedi.

 

Mary Palace Hotel’i Avrupa’da tanınan değerli bir marka haline getirme başarısına eriştiklerini ifade eden Ramazan Kara, “Avrupa’da tanınan bir markayız. Bununla beraber sürdürülebilir enerjiye verdiğimiz önemden dolayı, enerji sektörüne girme kararı alarak 2021 yılında Kara Enerji markası ile bu sektörde faaliyet göstermeye başladık. Enerji sektöründe de emin adımlarla büyümeye devam ediyoruz. Son olarak 2024 yılında Alanya bölgesinde bulunan Sirius Deluxe Hotel’i bünyemize alarak Mary Hotels markamızı daha da büyüttük” dedi.

 

Ramazan Kara, başta turizm olmak üzere faaliyette bulundukları sektörlerde büyümeye devam edeceklerini söyledi.64 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


mhiformbanner-280x500.jpg

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
bottom of page