top of page
  • turizmisletmeyatir

Sheraton İstanbul City Center’ın Yeni Genel Müdür’ü Hakan Sezgin

Yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli bölümlerde görev alan deneyimli turizmci Hakan Sezgin, Sheraton Istanbul City Center’ın Genel Müdürlük görevine getirildi.

Çeşme Turizm Lisesi'ni tamamladıktan sonra, 2004 yılında Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünden mezun olan Sezgin, Marriott Hotels ile ilk temasını 2006 yılında Baltimore Marriott Inner Harbor at Camden Yards'da gerçekleştirmiştir. Çeşme Radisson Blu Resort&Spa otelinin açılış ekibinde yer aldıktan sonra Marriott markasına dönerek, Renaissance Polat Istanbul, Marriott Hotel Asia gibi markalarda çeşitli yöneticilik pozisyonlarında görev almış ve 2021 yılında Four Points by Sheraton Istanbul’un açılışını yönetmiştir. Daha sonra The Westin Istanbul Nisantasi'nda Genel Müdür olarak görev yapmış ve otelin açılış sürecini başarıyla tamamlamıştır.

Hakan Sezgin, profesyonel kariyerine Sheraton Istanbul City Center'ın Genel Müdürü olarak devam edecek.

Sezgin “Marriott International bünyesinde bulunan Sheraton Istanbul City Cernter’ın yeni Genel Müdürü olarak görev yapacak olmak heyecan verici. Deneyimli bir ekiple birçok önemli projede yer alacak olmaktan dolayı çok mutluyum.” dedi.

6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page