top of page
  • turizmisletmeyatir

Rusya'da, 1 milyon 308 bin rublelik Kemer turu en pahalı tur oldu

Rus turistlerin Mayıs tatili kapsamında ödediği en pahalı tur, Türkiye’nin Kemer bölgesine yapılan seyahat oldu. Bu seyahatte üç yetişkin ve iki çocuk, beş yıldızlı bir otelde, 1 milyon 308 bin ruble ile sekiz gece boyunca konaklayacak.


Araştırmada, “Mayıs tatillerinin en maliyetli turu, Türkiye’nin Kemer bölgesine yapılan seyahat oldu. Bu seyahatte üç yetişkin ve iki çocuk, beş yıldızlı bir otelde sekiz gece boyunca ‘her şey dahil’ sistemiyle konaklayacak. Tüm tatilciler, bu seyahat için toplamda 1 milyon 308 Bin 811 ruble (460 bin TL) ödeyerek Moskova’dan yola çıkacak” ifadeleri yer aldı.

 

Geçtiğimiz yılın en pahalı turu, Phuket’e yapılan 811 Bin Rublelik bir seyahatti.

 

Geçtiğimiz yılın en pahalı turu, üç yetişkin ve iki çocukla, sadece kahvaltı dahil premium bir otelde on üç gece konaklamayı içeren ve Khabarovsk’dan Phuket’e yapılan 811 Bin Rublelik bir seyahatti.

 

Analizlere göre, bu yılki mayıs tatilleri için en bütçe dostu tur, Moskova’dan Abhazya’nın Yeni Afon şehrine yapılan ve dört gece süren, yıldızsız ve yemeksiz otel konaklaması içeren 24 Bin 600 Rublelik tur oldu. Geçtiğimiz yıl, en bütçe dostu seçenek, bir turistin iki gece kahvaltı dahil dört yıldızlı bir otelde konakladığı ve bunun için 15 Bin 500 Ruble ödediği Moskova’dan Sankt-Peterburg’a yapılan seyahatti.

 

2024 yılı mayıs tatillerinde en popüler yurtdışı destinasyonları olarak Türkiye ve Mısır öne çıktı. Bu dönemde tur talebi geçen yıla kıyasla 1,5 kat arttı. (Gazetem.ru)

29 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

댓글


DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page