top of page

DESTEKLEYENLER

gaia banner (1).gif
  • turizmisletmeyatir

Radisson Otel Grubu Yeni Toplantı Olanaklarının Kapılarını Açıyor

Radisson Otel Grubu, toplantı ve etkinlik dünyasında yenilikler yaratmaya devam ederken, öncü Radisson Meetings Unbound değer önerisini ve yapay zekâ destekli Radisson Meetings Dream Machine’i tanıttı.

Radisson Meetings Unbound ile toplantı ve etkinlik planlayıcıları yaratıcılıklarını özgür bırakarak geleneksel toplantı ve etkinlik sınırlarının ötesinde yeni fikirler üretmek, etkinliğe ilham veren unsurları paylaşmak ve hayallerindeki etkinliğin geleceğe bakan kreasyonlar aracılığıyla hayal güçlerini hayata geçirmek için yapay zekâ teknolojisi dünyasından yararlanabilecekler.

 

Radisson Otel Grubu'nun Radisson Meetings Unbound değer önerisinin merkezinde, etkinlik profesyonellerini geleceğin unutulmaz toplantılarını ve etkinliklerini hayal etmeleri için harekete geçirerek yaratıcılığın gücünü kutlayan unutulmaz etkinlikler sunmak yer alıyor. Radisson Meetings Unbound, yeni toplantı olanaklarının kapılarını açıyor ve Grubun mekânlarını yaratıcı beyinlerin yeni fikirler geliştirebileceği ve etkinlik ilhamını paylaşabileceği dinamik oyun alanlarına dönüştürüyor.Radisson Otel Grubu bu yeni değer önerisini kutlamak için vizyoner dijital inovasyonunu toplantı ve etkinlik uzmanlığıyla bir araya getirerek Radisson Meetings Dream Machine'i hayata geçirdi. Özelleştirilmiş bir üretken yapay zekâ aracı kullanan Radisson Meetings Dream Machine, etkinlik profesyonellerinin tasarımdan görselleştirmeye kadar geleneksel sınırların ötesine geçmesini sağlıyor. Etkinlik profesyonelleri, bu platformu kullanarak hayallerindeki etkinlik alanlarının büyüleyici görsellerini oluşturabilecekler. Buna ek olarak, etkinlik deneyimlerinin yapay zeka ile nasıl kişiselleştirileceği ve başarılı yenilikçi etkinlik formatlarının gerçek vaka çalışmaları gibi düşünce liderliği yoluyla etkinlik ilhamı paylaşılabilecek.

 

Grup, Radisson Meetings Dream Machine'i hayata geçirmek için Avrupa ve Afrika'daki önemli destinasyonlarda bir dizi deneyimsel yaratıcı atölye çalışması ve "sonsuzluk odaları" düzenliyor. Radisson Otel Grubu'nun "sonsuzluk odası", etkinlik planlayıcılarının konfor alanlarının dışına çıkarak toplantı ve etkinliklere yaklaşımlarını yeniden tanımlamalarına ve genişletmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış sürükleyici bir deneyim. Neredeyse tamamen karanlık bir toplantı odasına giren katılımcılar, toplantı düzenlerken karşılaştıkları mevcut zorluklar ve bu farklı etkinlik kısıtlamalarını nasıl aşacakları hakkında düşünmelerine yardımcı olmak için ışıklandırma ve ses gibi duyusal deneyimlere özel bir vurgu yapan bir dizi derin odaklı görselleştirme çalışmasıyla karşılaşıyorlar. Organizatörler etkinlik planlama sürecinin farklı aşamalarında ilerledikçe, oda kademeli olarak aydınlanıyor ve yavaş yavaş birlikte yaratmayı ve işbirliğine dayalı inovasyonu kolaylaştırmak için tasarlanmış sonsuzluk desenleri ortaya çıkıyor.

İlk "sonsuzluk odası" kısa süre önce Park Inn by Radisson Amsterdam City West'te açıldı. Radisson Meetings Dream Machine tanıtımları Düsseldorf, Kopenhag, Manchester ve Johannesburg'da yaratıcı ve sürükleyici etkinliklerle devam edecek. Konsept, önümüzdeki aylarda Grubun güçlü yerel ortaklar ağıyla işbirliği içinde seçkin Radisson Otel Grubu tesislerinde hayata geçirilecek.

 


Radisson Otel Grubu Küresel Pazarlama Stratejisi Direktörü Daniela Dumitrescu şu açıklamalarda bulundu: “Kalabalık bir konferans ortamında, etkinlik organizatörlerini ve temsilcileri etkilemek zordur. Temsilciler, bir etkinliğe katılmak için zaman ve emek harcamanın karşılığında tamamen kendilerini etkinliğe bırakmayı ve katılım göstermeyi bekliyorlar. İlham ve yaratıcılığa şimdi her zamankinden daha fazla ihtiyaç var. Radisson Meetings olarak, iş ortaklarımızın yeni toplantı olanaklarının kapılarını açmalarına yardımcı olmaya kararlıyız. Radisson Meetings Unbound ve Radisson Meetings Dream Machine, dijital inovasyondaki en son yeniliklerden yararlanarak şirketimizin Her An Önemlidir felsefesini dışa vuruyor. Öncü yapay zekâ teknolojisini kullanarak, etkinlik mekânlarımızı fikirlerin yükseldiği, bağlantıların derinleştiği ve yaratıcılığın filizlendiği oyun alanlarına dönüştürüyoruz. Her gün, her yerde, her zaman, kalıpların dışında düşünmek ve etkinlik vizyonlarını hayata geçirmek için çok çalışıyoruz ve bu heyecan verici yeni teklifi ve yaratıcı platformu tanıtmaktan gurur duyuyoruz.”

 

Radisson Meetings Unbound, Radisson Otel Grubu'nun dünya lideri Radisson Meetings ekibinin modern toplantı ve etkinlik pazarındaki en dinamik, esnek ve işlevsel çözümleri sunan en yeni öncü teklifi. Radisson Otel Grubu 2019 yılında müşterileri için bugüne kadar 87 bin tondan fazla karbonu dengeleyerek, Grubun tesislerinde düzenlenen tüm toplantı ve etkinlikleri küresel olarak karbon nötr hale getiren ilk otel grubu oldu. Radisson Meetings Unbound, Grubun önde gelen bir dijital inovasyon vizyoneri haline gelmesini sağlayan yüksek dijital inovasyon odağı ile uyumlu. Grup, konaklama sektöründe, toplantı planlayıcılarının toplantı odalarını ve farklı kurulumları keşfetme, doğrudan rezervasyon yapma veya ka t planları, 3 boyutlu mekân görünümleri ve otelin birebir dijital replikalarını sunan sürükleyici sanal turlarla birlikte söz konusu mekân için teklif talebi gönderme yöntemlerinde devrim yaratan, sürükleyici içerik ve dijital replikalara dayalı başarılı, müşteriye öncelik veren, yenilikçi dijital deneyimleri piyasaya süren ilk şirketlerden biri oldu. Bu teknolojiden şirket içi etkinlik ekipleri de yararlanıyor. Ekipler artık diledikleri akıllı telefon veya VR gözlüğü üzerinden farklı toplantı salonu düzenlerini gerçek zamanlı olarak gösterebiliyorlar. 

 

Radisson Meetings Unbound ve Radisson Meetings Dream Machine hakkında daha fazla bilgi için; https://www.radissonhotels.com/en-us/meeting-conference-hotels/meetings-unbound  

#RadissonMeetings #RadissonOtelGrubu

28 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Komentarze


mhiformbanner-280x500.jpg

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
bottom of page