top of page
  • turizmisletmeyatir

Radisson Otel Grubu’nda Üst Düzey Atama

Radisson Otel Grubu, Elif Büyüker'in Park Inn by Radisson Istanbul Atasehir'in Genel Müdürü olarak atandığını duyurmaktan gurur duyar.


Radisson Otel Grubu’nda 13 yılı aşkın süredir görev yapmakta olan Elif Büyüker, kariyerinde insan kaynakları, finans direktörlüğü gibi farklı görevlerde bulunmuştur. 22 yıllık kariyerine 1999 yılında Orta Amerika / Karayip’lerde Princess Group of Companies'te finans direktörü olarak başlayan Elif Büyüker’in Genel Müdürlük yolculuğu Radisson Blu, Park Inn by Radisson, Radisson Red ve Radisson Collection Otelleri'nde iç denetim ekip üyeliği pozisyonu ile başladı. 11 yılda özellikle Avrupa Bölgesinde Radisson Blu, Park Inn by Radisson, Radisson Red ve Radisson Collection Hotel’de 24 denetim gerçekleştirdi. Elif Büyüker‘in Radisson Otel Grubu'ndaki son görevi Radisson Blu Hotel, Ankara'da Finans Direktörü olarak gerçekleşti.

Uzun yıllardır Radisson Otel Grubu bünyesinde görev yapan deneyimli yönetici Elif Büyüker, tüm operasyonun etkin yönetimi, gelir artışı, finans ve personel yönetimi gibi birçok alandaki tecrübesiyle Park Inn by Radisson Istanbul Atasehir’de önemli bir rol üstlendi.

Park Inn by Radisson Istanbul Atasehir Genel Müdürü Elif Büyüker, ‘’Radisson Otel Grubu’ndaki yeni görevimle kariyerime devam etmekten heyecan duyuyorum, bu dinamik bölgelerdeki tekliflerimizi ve misafir deneyimlerimizi daha da yükseltmek için deneyimlerimden yararlanmayı ve özel ekiplerimizle çalışmayı dört gözle bekliyorum" dedi.

5 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page