top of page
  • turizmisletmeyatir

PEGAS Touristik, Rusya’dan Türkiye’ye 20 kente uçacak

Türkiye programına 4 şehri daha ekleyen PEGAS Touristik, 2024 yaz uçuş programı kapsamında, Rusya’dan Türkiye’ye uçuş düzenleyeceği noktaları 20 kente çıkardığını duyurdu.


Rusya pazarının önde gelen tur operatörlerinden Pegas Touristik, yoğun talep üzerine 2024 yılı Türkiye uçuş programını bir kez daha genişlettiğini duyurdu.

 

Daha önce Antalya’ya Rusya’nın 16 noktasından uçuş imkanı sunacağını açıklayan PEGAS Touristik; Türkiye 2024 yaz uçuş programına aralarında Soçi ve Tübenkama’nın da (Nizhnekamsk – Tataristan Cumhuriyeti) bulunduğu 4 noktayı daha ekledi. Böylece PEGAS Touristik, şu an için Rusya’nın 20 kentinden Antalya’ya uçuş imkanı sunacak.

 

Alınan bu kararla PEGAS Touristik müşterileri, Southwind Airlines ve Türk Hava Yolları uçuşları ile Kaliningrad’dan Krasnoyarsk’a Rusya’nın 20 kentinden Antalya’ya direkt uçabilecek.

 

UÇUŞ PROGRAMINA EKLENEN YENİ UÇUŞ NOKTALARI

PEGAS Touristik’in 2024 Yaz Antalya uçuş programına eklenen yeni noktalar ise şu şekilde: Soçi, Tübenkama (Nizhnekamsk), Mineralniye Vodı ve Volgograd

 

Southwind Airlines uçuşlarıyla, PEGAS Touristik’in satın aldığı blok koltuklarla 4 şehirden Antalya’ya uçuş imkanı sunulacak. Buna göre;

 

Soçi – Antalya uçuşları 27 Nisan’da başlayacak, 9 Kasım’da son erecek ve haftada 3 frekans olarak gerçekleştirilecek.


Mineralniye Vodı – Antalya uçuşları 26 Nisan’da başlayacak, 10 Kasım’da sona erecek ve haftada 4 uçuş gerçekleştirilecek.


Volgograd – Antalya uçuşları 28 Nisan’da başlayacak, 9 Kasım’da sona erecek ve haftada 3 uçuş gerçekleştirilecek.


Tübenkama (Nizhnekamsk) – Antalya uçuşları 25 Mayıs’ta başlayacak, 4 Kasım’da sona erecek ve haftada 2 uçuş gerçekleştirilecek.


Rusya’nın diğer 16 kentinden ise hem Southwind Airlines hem de Türk Hava Yolları’nın uçuşlarıyla ulaşım imkanı sunulacak.


PEGAS Touristik, Rus tatilciler için Antalya’nın yanı sıra yaz aylarında Bodrum ve Dalaman’a da direkt uçuş imkanı sunacak.  


6 görüntüleme0 yorum

Opmerkingen


DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page