top of page
  • turizmisletmeyatir

PEGAS, Türkiye tur satışlarına başladı

PEGAS Touristik, Rusya'nın 17 şehrinden Türkiye'ye tur satışlarına başladı.


Rus Tur operatörü PEGAS Touristik, 2024 yazı için Rusya'nın 17 şehrinden Türkiye'ye tur satışlarına başladığını duyurdu.


Southwind ve Türk Hava Yolları'nın uçaklarıyla Rusya'nın 17 şehrinden uçuşlarla Türkiye'ye turist getirilecek. Moskova'dan gelen yolcular Southwind ve THY uçaklarıyla taşınacak. Diğer Rus şehirlerinden turlara katılacak turistler Southwind uçaklarıyla Türkiye'ye getirilecek.


Antalya ve Dalaman turları 1 Nisan'da başlıyor

Tur operatörünün yaz uçuş programı 1 Nisan'da başlayacak ve 11 Kasım 2024'e kadar sürecek. Pegas Touristik tur uçuşları Antalya ve Dalaman havalimanlarına gerçekleştirilecek.


2024 yazı için 17 Rus şehrinden gelecekler

Pegas Touristik'in 2024'te Türkiye'ye tur düzenleyeceği 17 Rus şehrinin isimleri şöyle: Saint Petersburg, Arhangelsk, Ekaterinburg, İrkutsk, Kazan, Kaliningrad, Kemerovo, Krasnoyarsk, Novosibirsk, Omsk, Orenburg, Permiyen, Samara, Tümen, Ufa, Çelyabinsk


Fiyatlar 104 bin rubleden başlıyor

Türkiye turları için şimdiden rezervasyon yaptıran Ruslar Nisan ayında iki kişilik her şey dahil 1 haftalık tur için 104 bin rubleden (33 bin 790 TL) başlayan fiyatlarla Türkiye tatili yapabilecek.


14 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page