top of page
  • turizmisletmeyatir

Nusret İspanya’nın Ibiza adasına otel ve rezidans yapacak

Geçen yıl Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk’ten 25 milyon euroya satın aldığı İspanya’nın Ibiza adasındaki arsaya, otel ve rezidans yapacak.


Et restoranı işletmecisi Nusret Gökçe’nin, “hayatımın projesi” diyerek açıkladığı İspanya’nın Ibiza adasındaki otel ve rezidanstan oluşacak kompleksin arsasını 25 milyon euroya (775 milyon TL) Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk’ten aldığı öğrenildi.


Sosyal medyada paylaştığı videolarla dünya çapında üne kavuşan Nusret Gökçe, zincirine yeni bir halka ekliyor. Gökçe, İspanya’nın Akdeniz’de bulunan ünlü tatil adası Ibiza’da büyük bir proje başlattı.


Adanın kalbi kabul edilen liman bölgesinde temeli atılan komplekste restoranlar, otel ve rezidanslar bulunacak.


Nusret Gökçe, İspanya’daki ilk restoranının da yer alacağı projeyi ağustos ayında sosyal medya hesabından duyurmuş ve “Hayatımın en önemli projesi” ifadesini kullanmıştı.

Patronlar Dünyası’ndan Ulaş Yıldız’ın haberine göre Nusret Gökçe, Ibiza’da restoranların ve rezidansların olacağı arsayı geçen yıl Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk’ten tam tamına 25 milyon euroya (775 milyon TL) aldı.


Ferit Şahenk 2019’da da Maçka'daki Park Hyatt (Maçka Palas) otelini Nusret’e satmıştı.

Nusret Gökçe 2022 Ekim ayında, dünyaca ünlü İtalyan restoranı Cipriani restoranı Türkiye’ye getirdi. Ferit Şahenk’ten aldığı otelin altında restoranı işletmeye başladı.

Nusret’in Türkiye’de 9, ABD’de 7, Birleşik Arap Emirlikleri’nde 2, Yunanistan, Suudi Arabistan, İngiltere ve Katar’da da birer restoranı var. 


İspanya’da açılacak restoran ise zincirin 23’üncü halkası olacak.


41 görüntüleme0 yorum

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page