top of page

DESTEKLEYENLER

gaia banner (1).gif
  • turizmisletmeyatir

Nurus Mou Pro, akıllı ve güvenli bir oturma deneyimi sunuyor

Sektörde 96 yılı geride bırakan Nurus, yüksek teknolojiden de faydalandığı yenilikçi tasarımlarıyla kullanıcılarına üst düzey deneyimler sunmaya devam ediyor. Çalışma koltuklarında sadece rahatlık değil, sağlık ve güvenlik sorunlarına da yaratıcı çözümler üreten Nurus’un Mou Pro çalışma koltuğu, zarif ve sade tasarımını; ayarlanabilen sırt desteği, hızlı biçimde değişebilen kol desteği ve oturma derinliği gibi özellikleriyle de üst seviyeye çıkarıyor.

Sektörde geride bıraktığı 96 yıl boyunca kendini sürekli yenileyen ve öncü tasarımlara imza atan Nurus, inovatif ve üst düzey tasarımlar sunan çalışma koltuklarıyla benzersiz oturma deneyimleri sunmaya devam ediyor.

Bu çalışma koltuklarının başında gelen Mou Pro da vakitlerinin büyük bölümünü bilgisayar başında oturarak geçirenlerin; sırt, boyun ve bel ağrılarını engellemek ve olası rahatsızlıklarının önüne geçmekle kalmıyor, paylaşımlı koltuklar kategorisinde en iyi kişiselleşebilen performans koltuğu özelliğiyle de kullanıcılarına benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Genç Türk Tasarımcı Ayşe Bor imzalı Mou Pro, fonksiyonel ve benzersiz sade tasarımıyla; sektörde önemli kabul edilen German Design, Red Dot gibi tasarım ödüllerine de sahip.

Kişiselleştirilmiş oturma deneyiminde son nokta

Personal ve Dynamic modellerine farklı fonksiyonlar sunan Mou Pro, yüksekliği ayarlanabilen sırtıyla, farklı boylara sahip kullanıcıların uzun çalışma saatlerinde sırt ve boyun ağrılarını azaltmaya yardımcı oluyor. 23 derecelik arkaya eğim hareketine sahip Mou Pro Personal’ın sırt eğim hareketi 4 farklı açıda ve dik konumda kilitlenebiliyor, sırt sertliği ise hızlı ve kolayca 4 kademede ayarlanabiliyor. Oturma derinliğinin ayarlanabilir olması nedeniyle farklı bacak boyuna sahip kullanıcılar için doğru oturma pozisyonunu sağlayan koltuk, birbirinden bağımsız olarak ayarlanabilen kol yüksekliği ve genişliği, tüm çalışma modellerini destekliyor.

Farklı malzeme ve renk seçimleri

Ağırlık hassasiyetli mekanizmaya sahip Mou Pro Dynamic ise özel ayar gerektirmeden kullanıcıya en doğru oturumu sunuyor. Birden fazla kişinin kullanımına sunulacak alanlar için ideal olan bu koltuk, arkaya eğim hareketine sahip ve 3 farklı açıda ve dik konumda kilitlenebilme özelliği var. Personal modelinde olduğu gibi yüksekliği ayarlanabilen sırta sahip olan Dynamic modeli; farklı malzeme alternatifleriyle boyun ve kol desteği sunuyor. Ayrıca kol ped malzemesi, kol malzemesi, kol bağlantı kısmı, kabuk rengi, font malzemesi, sırt malzemesi, ayak malzemesi ve tekerlek seçenekleri de kişiselleştirilebiliyor.

7 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


mhiformbanner-280x500.jpg

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
bottom of page