top of page
  • turizmisletmeyatir

Nurus Me Too çalışma koltuğuyla sağlığınız ve güvenliğiniz de garanti altında

Sektördeki 96 yıllık deneyimiyle, pek çok yenilikçi ve inovatif tasarıma imza atarak öncülüğünü koruyan Nurus; kullanıcılarının sağlık ve güvenlik sorunlarına da yaratıcı çözümler üretiyor. Türkiye’nin ilk ergonomi sertifikasına sahip çalışma koltuğu olan Me Too çalışma koltuğu; insan vücudunu bir bütün olarak destekleyen özel mekanizmasıyla, masa başında uzun saatler geçirenleri sadece rahatlık değil, güvenlik ve sağlık açısından da destekliyor.Sektörde geride bıraktığı 96 yıl boyunca öncü kimliğiyle hareket eden ve kendini sürekli yenileyen Nurus, teknoloji ve tasarımın bir araya geldiği Me Too ile masa başında çok fazla vakit geçirenlerin sağlık ve güvenliğini garanti altına alıyor. Vakitlerinin büyük bölümünü oturarak geçirenlerin çalışanlar, öğrenciler ve bilgisayar oyunu meraklılarının; sırt, boyun ve bel ağrılarını engellemek ve olası rahatsızlıklarının önüne geçmek amacıyla tasarlanan Me Too, Türkiye’nin ergonomi sertifikasına sahip ilk ve tek çalışma koltuğu olma özelliğini taşıyor.

Koltuğunu kişiselleştirmek isteyenlere

Yaratıcı tasarımı ile tamamıyla kişiselleştirilebilen ve Nurus D Lab tarafından tasarlanan Me Too, bedeni her açıdan koruyor. Otururken hareket edilmesine imkân veren mekanizması ile kan dolaşımını ve kasları rahatlatan Me Too, uzun süreli oturmadan kaynaklı rahatsızlıkları ve yorgunluğu da en aza indiriyor. Sektörde kabul gören Good Design, Red Dot Design, IF Product Design, Designpreis gibi pek çok tasarım ödülünün de sahibi olan Me Too, Turkcell, SAP, Arçelik, Garanti Bankası, vb. pek çok kurumsal markanın da ofislerinde öncelikli olarak tercih ettikleri bir model olarak, uzun yıllardır bu anlamdaki ayrıcalığını koruyor.

Hem güvenli, hem çevreci

Me Too, kişisel bir çalışma koltuğu olmasının yanı sıra verimliliği artıran bir sağlık ve güvenlik ekipmanı rolünü de üstleniyor. Me Too’nun 70 cm çapındaki ayakları, ağırlık merkezi değiştiğinde de kullanıcıların dengesini koruyarak düşmeyi engelliyor. Tüm Nurus çalışma koltuklarında olduğu gibi Me Too’nun da frenli tekerlekleri üzerinde ağırlık olmadığında aktive oluyor ve kullanıcı aniden ayağa kalktığı zaman koltuk altından kayıp, düşme tehlikesi oluşturmuyor.

%99.5 oranında geri dönüştürülebilir veya yeniden kullanılabilir malzemeden üretilen Me Too, buna ek olarak yerli ve milli üretim süreçleri sayesinde, karbon ayak izini minimuma indiriyor ve sürdürülebilirlik sürecine katkıda bulunuyor. Güvenlik alanındaki iddiasını; yüksek kalite, güvenlik, ergonomi standartlarına uygunluk sertifikaları olan GS ve TSE 9241-5 ile taçlandıran Me Too, sürdürülebilirlik standartlarına uygunluk alanında da Greenguard ve Greenguard Gold sertifikalarına da sahip.


#Nurus #MeTooÇalışmaKoltuğu7 görüntüleme0 yorum

DESTEKLEYENLER

280x780.jpg
1-destekleyenler---960.gif
3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif

DESTEKLEYENLER

destekleyenler---840.jpeg
Untitled-1.jpg
bottom of page