top of page

DESTEKLEYENLER

gaia banner (1).gif
  • turizmisletmeyatir

Muçev Turizm, Muğla’da gerçekleşecek ihaleleri iptal etti

Muçev Turizm Ticaret A.Ş., Muğla ilinin dört farklı noktasında planlanan işletme hakkı kiralama ihalelerini iptal ettiğini duyurdu. Farklı ilçe ve mevkilerde yer alan toplamda dört alan için 22 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilmesi öngörülen ihaleler, “gerekli görülen nedenlerden ötürü iptal edilmiştir” denildi.

 


İlk olarak, Fethiye ilçesine bağlı Kaya Mahallesi’nde yer alan ve toplam 100 m² büyüklüğündeki Darboğaz Ahşap İskele mevkii için saat 10:00’da yapılması planlanan 5 yıllık işletme hakkı kiralama ihalesi iptal edildi.

 

Ardından, Bodrum ilçesinin Bitez Mahallesi, Hacıahmetler mevkii’nde bulunan 1.235,14 m² büyüklüğündeki alanda saat 10:30’da gerçekleştirilmesi planlanan ihale de iptal edilenler arasında yer alıyor.

 

Üçüncü olarak, Ortaca ilçesi Dalyan Mahallesi’nde bulunan ve toplam 46.371,54 m²’lik bir alana sahip İztuzu mevkii için saat 11:30’da yapılması planlanan işletme hakkı kiralama ihalesi iptal edildi.

 

Son olarak, Marmaris ilçesine bağlı Orhaniye Mahallesi’nde yer alan ve toplam 2.609,63 m² büyüklüğünde olan Kızkumu mevkii için saat 11:00’da düzenlenmesi öngörülen ihale de iptal edilenler listesine eklendi.

 

Muçev Turizm Ticaret A.Ş. tarafından yapılan bu iptallerin ardından, söz konusu alanlarla ilgili yeni planlama veya ihale tarihleri hakkında henüz bir bilgi verilmezken, iptallerin gerekçeleri ve ilerleyen süreçlere dair detayların şirket tarafından daha sonra paylaşılacağı duyuruldu.


 

42 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


mhiformbanner-280x500.jpg

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
bottom of page