top of page
  • turizmisletmeyatir

MK Group Turizm’in Kaş Bölgesi otellerinin Genel Müdürü Erhan Enüstün oldu

Türkiye'nin önde gelen otelcilik profesyonellerinden Erhan Enüstün uzun yıllara dayanan deneyimi ve başarılarıyla, MK Grup Turizm bünyesindeki Radisson Blu Kaş, Mekvin Suit&Villa ve Mekvin Lighthouse projelerinden sorumlu Kaş Oteller Genel Müdürü olarak atandı.


Meslek hayatına Divan Otellerinde başlayan ve kariyerine Richmond Nua Wellness-Spa, Les Ottomans, Maslak Sheraton Hotel, Hilton İstanbul Maslak, Çırağan Palace Kempinski ve Ceylan Intercontinenta gibi markalarda üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunan Enüstün, bundan sonraki süreçte meslek hayatında elde etmiş olduğu bilgi ve tecrübeleri MK Turizm Group bünyesinde aktarmaya devam edecek.

 

MK Grup Turizm'in Kaş Bölgesi otellerinin yeni Genel Müdürü olarak atanmasıyla ilgili olarak konuşan Erhan Enüstün, "MK Grup'un benzersiz projelerini yönetmek ve bu projeleri Türk turizmine kazandırmak benim için büyük bir onur. Bu yeni görevimde, sektöre katkı sağlamak ve MK Grup'un zirveye çıkmasına liderlik etmek için sabırsızlanıyorum" şeklinde açıklamalarda bulundu.

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page