top of page
  • turizmisletmeyatir

Limak’tan iki yeni otel yatırımı

Limak Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir turizm yatırımlarıyla ilgili bilgi verdi.İsviçre'nin Davos kasabasında düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu (WEF)’na katılan Limak Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, yeni yatırımları hakkında konuştu.

 

Bodrum ve Kıbrıs’ta iki yeni otel planlanıyor


Ebru Özdemir, turizmde şu anda 6 bin yatakları bulunduğunu belirterek, “İki tane yatırım daha planlıyoruz, Türkiye’de ve Kıbrıs’ta. Turizm de bizim için önemli sektörlerden olacak. Bu halka arzlar çerçevesinde daha sonra birtakım satın almalar olabilir” dedi.

 

Enflasyonist baskı ekonomiyi etkiledi


Limak Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, İsviçre'nin Davos kasabasında düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu (WEF) sırasında, küresel ekonominin özellikle Kovid-19 sonrası çok zor bir zaman geçirdiğini, enflasyonist baskıların ve tedarik zincirindeki sıkıntıların ekonomiyi çok ciddi etkilediğini söyledi. Türkiye’de geçen yıl yaşanan deprem nedeniyle 10 milyon insanın yerinden olduğunu, el birliğiyle, yardımlaşarak bununla başa çıktıklarını anlatan Özdemir, bu konuları duyurmak amacıyla Davos’a katıldığını aktardı.

30 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page