top of page

DESTEKLEYENLER

gaia banner (1).gif
  • turizmisletmeyatir

Korhan Alşan Nirvana Hotels'ten ayrıldı

Kilit Gurp bünyesinde bulunan Nirvana Hotels CEO’luğunu yapan Korhan Alşan bu görevinden ayrıldığını duyurdu.


Korhan Alşan, ayrılığını yayınladığı bir mesaj ile duyurdu. Alşan şunları söyledi:

 

‘’Şubat 2015 tarihinden bu yana Kilit Grup bünyesinde, Amara World Hotels ile başlayıp, Nirvana Hotels markası işletmeleri, Cosmos Theatre ve Cosmos Moonlight gibi diğer değerli inovatif turizm markaları nezdinde icra etmekte olduğum CEO görevimden, Aralık 2023 sonu itibari ile ayrıldığımı bildirmek isterim.

 

Kilit Grup çatısı altında çalışmak, değer yaratmak, çok heyecan verici ve gurur verici idi.

 

Başta Sayın Süleyman Kilit, Sayın Tuncay Kilit, Sayın Taner Kilit, Sayın Turan Kilit ve Sayın Tolga Kilit olmak üzere tüm Kilit Ailesi mensuplarına, şirket yöneticilerine, çalışanlarına ve iş birliği içinde olduğumuz tüm değerli kurumlara kuruluşlara ve kıymetli şahsiyetlerine, bu mühim görevde şahsıma gösterdikleri saygı, güven ve destekten ötürü şükranlarımı sunuyorum.

 

Antalya’nın en önemli turizm ve hizmet şirketleri yapılarından biri olan Kilit Grup, değerli markaları, kıymetli yöneticileri ve çalışanları ile birlikte, seviyesini çok daha ileriye taşıyacaktır.

 

En büyük teşekkürümü ise, 9 senelik bu süreçte her zaman şahsıma karşı saygılarını muhafaza eden, çok tutkulu ve disiplinli çalışarak daima yanımda olan, bana güç ve ilham veren, beni hiç bir zaman mahcup etmeyen tüm çalışma arkadaşlarıma arz etmek istiyorum.

 

Hep söylediğim ve inandığım üzere turizm bir memleket meselesidir. Türkiye turizmi için, Güzel Antalya’mız ve bu eşsiz Vatan için, hep birlikte çalışmaya, üretmeye, değer yaratmaya ve pozitif katkılar sunmaya devam edeceğiz."

10 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yorumlar


mhiformbanner-280x500.jpg

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
bottom of page