top of page

DESTEKLEYENLER

gaia banner (1).gif
  • turizmisletmeyatir

Intourist, Türkiye’ye yönelik charter programını genişletiyor

Rusya’nın köklü tur operatörü Intourist, Türkiye’ye yönelik charter programını genişletme kararı aldı. 


Rus tur operatörü Intourist, Antalya, Bodrum ve Dalaman için charter programını genişletme kararı aldı. Intourist Rusya’nın 12 kentinden Antalya’ya, Rusya’nın 8 kentinden Dalaman’a ve Rusya’nın 5 kentinden Bodrum’a uçuş imkanı sunacak.

 

“Türkiye için erken rezervasyonlar iyi bir seyir izliyor”

Intourist tarafından yapılan açıklamaya göre; “Türkiye tatilleri için erken rezervasyonlar Ocak ayında iyi bir seyir izliyor. Türkiye’ye yönelik tur satış hacmi, geçen yılın aynı dönemine göre 4 kat daha yüksek bir seyir izliyor.”

 

Intourist, Türk Hava Yolları ve AZUR Air’in charter uçuşlarında blok koltuklar satın alarak Türkiye uçuş ağını genişletti.

 

Rusya’nın 12 kentinden Antalya’ya uçuş imkanı sunacak

Tur operatörü, 2024 yaz sezonu için Antalya uçuş ağına Yekaterinburg, Novosibirsk, Samara, Ufa, Krasnoyarsk, Nizhny Novgorod kentlerini de ekledi. Intourist bu kentlerden çıkışlı uçuşlarla tatil paketlerini de satışa sundu.

 

Intourist daha önce Moskova, St. Petersburg, Omsk, Tyumen, Çelyabinsk, Kazan kentlerinden çıkışlı uçuşlarla Antalya’ya yönelik tatil paketleri sunuyordu. Bu karar sonrasında tur operatörü Rusya’nın 12 kentinden Antalya’ya uçuş imkanı sunacak.

 

Intourıst ege bölgesi’ndeki varlığını güçlendirecek

Diğer yandan Intourist, bu yıl Ege destinasyonlarına verdiği önemi artırmayı planlıyor.

 

Rus tur operatörü şu an için Dalaman’a Moskova (Türk Hava Yolları ile 27 Nisan’dan 26 Mayıs’a kadar, haftada 5 sefer, 27 Mayıs’tan itibaren haftanın her günü), St. Petersburg, Yekaterinburg ve geçen hafta uçuş ağına eklediğini duyurduğu Kazan’dan uçuş imkanı sunacak.    Intourist de Türkiye Programını Genişletiyor

 

Bodrum’a ise şu an için Moskova, St. Petersburg ve Yekaterinburg (27 Nisan’dan itibaren) olmak üzere Rusya’nın 3 kentinden uçuş imkanı sunacak.

 

Intourist Basın Servisi’nden yapılan açıklamaya göre; Ege kıyısındaki tatil yerlerine uçuş programı kısa süre içerisinde genişletilecek.

 

Buna göre Ufa, Samara, Chelyabinsk, Mineralnye Vody kentlerinden Dalaman’a, Tyumen ve Soçi’den de Bodrum’a uçuş imkanı sunulması planlanıyor.

 

Böylece tur operatörü yaz sezonunda Bodrum’a Rusya’nın 5 kentinden, Dalaman’a ise 8 kentten uçuş imkanı sunacak.

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


mhiformbanner-280x500.jpg

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
bottom of page