top of page
  • turizmisletmeyatir

İstanbul’da lüks otellerde otopark ücreti 750 lira

Türkiye'de fiyatları 5 yıldızlı lüks otellerin otopark ücretleri cep yakıyor. İstanbul’daki lüks otellerin otopark ücretleri saat ve vale hizmetine göre 750 TL’yi bulduğu belirtiliyor.


İstanbul’da lüks otellerin otopark ücretleri rekora doğru koşuyor. Ücret rekorunu paylaşan oteller arasında ise Beşiktaş’ta bulunan Four Seasons Hotel Bosphorus ve Shangri-La Bosphorus ile geçen yıl bu konu ile sosyal medyada gündeme gelen Raffles Hotel yer alıyor.

Four Seasons Hotel Bosphorus’ta üç saate kadar vale ücreti 500 TL olurken, tam gün için de 600 TL’lik hizmet bedeli alınıyor. Shangri-La Bosphorus’ta ise dört saate kadar vale hizmeti 500 TL’yi bulurken, aracın otelin önünde park edilmesi halinde ücret 600 TL’ye kadar çıkıyor.

 

Zorlu Center’daki Raffles Hotel’de günlük vale hizmeti 450 TL olurken, aynı şekilde aracın otelin önüne park edilmesi halinde ücret 750 TL’yi buluyor.

 

Harbiye’deki Hilton’da vale hizmeti üç saate kadar 400 TL olurken, Mandarin Oriental İstanbul’da ise vale hizmetinin bedeli dört saate kadar 300 TL, günlük ise 500 TL.

 

The Marmara Taksim’de ise vale hizmeti ücreti alınmıyor. The Marmara’da iki saate kadar 80 TL, üç saate kadar 160 TL, günlük ise 360 TL otopark ücreti bulunuyor.

 

Çırağan Palace Kempinski’de ise üç saate kadar vale hizmeti için 250 TL olurken, üç saatin ardından ücrete her saat başına 15 TL ekleniyor.

29 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page