top of page
  • turizmisletmeyatir

Hyatt Regency İzmir İstinyepark, iş toplantılarında ve özel davetlerde fark yaratıyor

Şehir otelciliğine yeni bir soluk getiren Hyatt Regency İzmir İstinyePark, yüksek teknolojiye sahip toplantı salonlarının konforunu İzmir’in eşsiz körfez manzarasıyla buluşturuyor. 10 kişilik mini gruplardan 750 kişilik davetlere kadar içeriği özelleştirilmiş tüm etkinliklerinize ev sahipliği yapan Hyatt Regency İzmir İstinyePark, konuklarına benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Doğal gün ışığı alan tamamı ferah toplam 10 adet toplantı salonu bulunan Hyatt Regency İzmir İstinyePark, 2000 metrekare etkinlik alanı ve 500 metrekare fuaye alanı ile misafirlerine benzersiz bir deneyim sunuyor. Çoğu özel teras veya balkona sahip hem iş hem de sosyal etkinlikler için kullanılan toplantı salonları İzmir’in muhteşem körfez manzarasına hakim. Tüm toplantı salonları, teknik detaylar düşünülerek inşa edilen altyapısı ve son teknoloji görsel ve işitsel ekipmanları sayesinde misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

85 inç akıllı ekran ve kablolu/kablosuz video aktarımı sunumlarda geniş ekran konforu yaratırken yüksek hızlı internet erişimi sayesinde ise kesintisiz iletişim imkanı sunuyor.

Kongre ve davet oteli olarak konumlandırılan Hyatt Regency İzmir İstinyePark’ta yüksek katılımlı etkinliklere, kurumsal organizasyonlara ve özel davetlere konfor yaratmak için tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülüyor. 10 kişilik mini gruplardan 750 kişilik resepsiyonlara kadar farklı yoğunluktaki tüm düğün, davet ve kurumsal toplantılara ev sahipliği yapan Hyatt Regency İzmir İstinyePark, İzmir’de fark yaratıyor.

İzmir’de Benzersiz Hizmet Anlayışına Sahip İstinye ve Regency Balo Salonları

sahipliği yaparken hem iç hem de dış mekan konforunu birlikte yaşatıyor.

Aynı zamanda terasında İzmir körfez manzarasına karşı nikah organizasyonları yapılırken, kendi özel mutfağı ile de misafirlerine hızlı ve kusursuz hizmeti garanti ediyor.

Kurumsal toplantılar ve sosyal etkinlikler için seçkin mekan alternatifleri sunan Hyatt Regency İzmir İstinyePark, 630 m2’lik geniş alanı ile İzmir’in en büyük salonlarından biri olan Regency Balo Salonu ile de yüksek katılımlı organizasyonlar, seçkin düğünler için şehrin en prestijli salonunu sunuyor.


6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page