top of page
  • turizmisletmeyatir

Güray Korun geleceğin makine mühendisleri ile bir araya geldi

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Makine Mühendisliği son sınıf öğrencileriyle bir araya gelen Form Endüstri Tesisleri Genel Müdürü Güray Korun, Klima ve Havalandırma Sistem Tasarımı dersi kapsamında yeni neslin genç yeteneklerine sektör bilgilerini ve tecrübelerini aktardı.


Yüzde yüz yerli ve inovatif ürünleri ile sektörde fark yaratan Form Endüstri Tesisleri, sektöre yapılan en büyük yatırımlardan birinin de yetişmekte olan yeni neslin eğitimine katkı sunmak olduğuna inanıyor. Firma Genel Müdürü Güray Korun, bu kapsamda İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) öğrencileriyle bir araya geldi.


Korun; bilim ve teknoloji alanında ileri düzeyde araştırma, eğitim ve öğretim misyonu ile 1992’den bu yana öğrenci yetiştiren İYTE’ den sektöre giriş yapmaya hazırlanan son sınıf Makine Mühendisliği öğrencilerine Klima ve Havalandırma Sistem Tasarımı dersi kapsamında bilgilerini aktardı, tecrübelerini paylaştı.


Form Endüstri Tesisleri, makine mühendislerini de yakından ilgilendiren endüstriyel tesislere yönelik duman ve ısı tahliye sistemleri, evaporatif soğutma ürünleri ve doğal gün ışığı aydınlatma sistemlerinin imalatını ve satışını gerçekleştiriyor. Bununla birlikte OEM bazda grup şirketleri için paket klima, su kaynaklı ısı pompası ve fancoil imalatı yapıyor.

5 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page