top of page

DESTEKLEYENLER

gaia banner (1).gif
  • turizmisletmeyatir

Gözde Eren, Hyatt Hotels Hollanda ve İsveç Bölge Başkan Yardımcısı oldu

1994 yılında Hyatt Regency Istanbul’da Hyatt Hotels’e adım atan Gözde Eren, grubun Hollanda ve İsveç Bölge Başkan Yardımcılığı’na atandı.

Dünyanın önde gelen otel zincirlerinden Hyatt Hotels’in Hollanda ve İsveç Bölge Başkan Yardımcılığı görevine Gözde Eren getirildi. Necla Dalan imzalı habere göre, 76 ülkede 1300’den fazla otel ve tatil köyü olan otel devinden “heyecan verici duyuru” başlığıyla yapılan açıklamada şöyle denildi:

 

“Gözde Eren'in Hyatt Hotels Hollanda ve İsveç Bölge Başkan Yardımcılığı görevine terfi ettiğini paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Gözde, konaklama sektöründe kapsamlı bir deneyime ve mükemmelliğe olan sarsılmaz bağlılığa sahiptir. Kendisinin yenilikçi liderliği ve yeni bakış açısı, bu bölgelerdeki faaliyetlerimizi geliştirmeyi vaat ediyor. Gözde'yi yeni görevinden dolayı tebrik ederken bize katılın! Kendisinin rehberliğinde Hollanda ve İsveç'teki Hyatt otellerini mükemmelleşmeye ve konukseverlikte yeni ölçütler belirlemeye devam edeceğinden eminiz.”

 

Gözde Eren de sosyal iş ağında yaptığı paylaşımda, “Hyatt Hotels’de Hollanda ve İsveç Bölge Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmekten onur ve heyecan duyuyorum. 30 yıl, 7 ülke! Bir ayrıcalık ve keyif” dedi.

 

30 YILDIR GRUPTA GÖREV ALIYOR 

Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümü mezunu olan Gözde Eren, yine Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansını tamamladı. Hyatt grubunda çalışmaya 1994 yılında Hyatt Regency Istanbul’da Kat Hizmetleri Şefi olarak başlayan Gözde Eren, görevine 2000 yılında Önbüro Müdürü ve daha sonra Odalar Direktörü olarak devam etti.

 

Hyatt Regency Istanbul’daki bu başarılı kariyerine uluslararası alanda devam etmek üzere 2007 yılında Hyatt Regency Kiev’e Odalardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak transfer oldu. Gözde Eren 2 yıl gibi kısa bir sürede aynı otelde Otel Müdürlüğü görevine yükseldi. Deneyimli yönetici 2012’de Hyatt Regency Bişkek’e atandı. Park Hyatt Istanbul – Maçka Palas, Hyatt Regency  Sharm el Sheikh ve Andaz Vienna Am Belvedere’de genel müdürlük görevini üstlenen Eren, 2022 yılından beri Andaz Amsterdam/Hyatt Regency Amsterdam’da yöneticilik yapıyordu.

13 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


mhiformbanner-280x500.jpg

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
bottom of page