top of page
  • turizmisletmeyatir

FUN&SUN, Rusya'dan en iyi 250 seyahat acentesini Antalya'da ağırladı

Rusya’dan yaklaşık 250 seyahat acentesi, FUN&SUN ev sahipliğinde Antalya’da ağırlandı.FUN&SUN, 2023 yılı değerlendirmelerini partnerleri ile yapmak, 2024 plan ve stratejilerini onlara paylaşmak ve en iyilerin en iyilerini ödüllendirmek için Antalya’ya davet etti.

 

FUN&SUN, New Year Tour için Türkiye’deki tur operatörlerinin satışında lider olan Rusya’dan yaklaşık 250 seyahat acentesini davet etti. Ela Excellence Resort Belek, bu özel etkinliğe ev sahipliği yaparak sektördeki önemli isimleri ağırladı. Golden Awards töreni kapsamında FUN&SUN, ürünlerini en çok satış yapan liderlerini de onurlandırdı.


Organizasyon esnasında Antalya ve Ege bölgelerinden 50’den fazla otellerin temsilcileriyle turizm sektörüne yönelik bir Workshop düzenlendi. Seyahat acenteleri otelcilerle bizzat tanışarak son haberleri, kış konseptine ilişkin bilgileri ve yaz sezonu planlarını öğrendiler.

Şirketin CEO’sun Vladimir Rubtsov “Yılbaşı öncesi etkinliğimizde ortaklarımızı ve meslektaşlarımızı görmekten mutluluk duyuyoruz. Bu, geçen yılın sonuçlarını tartışmak, haberleri ve geleceğe yönelik planları paylaşmak için mükemmel bir fırsat. Etkinliğin arifesinde FUN&SUN, Tecrübe ve bilgi alışverişinin, turizmin gelişiminde ortaklaşa yeni zirvelere ulaşmamıza yardımcı olacağından eminiz" ifadelerini kullandı.

 

FUN&SUN Türkiye Genel Müdürü Oğuz Ergül ‘FUN&SUN, Rusya’nın dışında Kazakistan pazarında da güçlü bir konuma sahip olmakta ve 2023 yılında Türkiye’ye 150.000'den fazla yolcu getirmiş olan lider Operatördür. Ayrıca Operatör Belarus, Özbekistan, Azerbaycan ve Kırgızistan ofisleri ile de sürekli olarak büyümeye devam etmektedir.

 

4 gün süren yoğun programın sonunda etkinliğe ev sahipliği yapan Ela Excellence Resort Belek; konforu ve kaliteli hizmetiyle misafirlerden tam not aldı. Otelin genel atmosferi, sunduğu gastronomik deneyimleri ve konsepti gibi birçok unsur misafirler tarafından beğeni ile karşılanırken, Elamisafirleri unutulmaz anılarla uğurladı.

 

2023 yılı sonunda FUN&SUN Türkiye’de 750 bin pax’a ve şirket olarak da yaklaşık 2 milyon kişiye hizmet verdi. Şirketin stratejisine göre gelecek yıl pax kapasitesi 2 milyon 600 bin olarak planlanıyor. 


14 görüntüleme0 yorum

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page