top of page
  • turizmisletmeyatir

Fun&Sun, Antalya'daki otel portföyünü büyütüyor

Rus tur operatörü Fun&Sun, Antalya'daki otel portföyünü yeni otellerle büyütüyor. Şirketin portföyüne dahil olan üç yeni otel, Fun&Sun Hotels markasıyla işletilecek.Rus tur operatörü Fun&Sun’ın otel markası Fun&Sun Hotels, Antalya’daki otel sayısını 3 yeni tesisle 11’e çıkardı.

 

Fun&Sun Family Club Saphire, Fun&Sun Family Life Belek ve Fun&Sun Smart Hane Sun otelleri, Fun&Sun Hotels çatısı altına giren yeni tesisler oldu. Fun&Sun Hotels, “Fun&Sun Premium” konseptini uygulamaya koydu ve bu konsepte uygun olan otel sayısını 60’a çıkardı.

 

Anda Barut Collection, Club Arona By Laren Hotels, Ethno Belek, Maxx Royal Bodrum Resort, MGallery The Bodrum Hotel Yalikavak, Regnum Carya Golf & Spa Resort ve The Norm Collection otelleri, Fun&Sun Premium konseptine uymaya başlayan yeni oteller oldu.

 

Fun&Sun, Türkiye’deki konumunu güçlendirmeyi hedefliyor

 

Fun&Sun, Türkiye’deki pozisyonunu güçlendirmeyi hedefliyor. 2023 yılında Türkiye’nin de aralarında bulunduğu destinasyonlara 1,9 milyon turist gönderen şirket, Alanya Postası'ndaki habere göre, 2024 yılında bu sayıyı 2,5 milyona çıkarmayı planlıyor. Fun&Sun Türkiye Müdürü Ekaterina Shkurova, 2024 yılında Türkiye’ye getirdikleri turist sayısında %40 artış olacağını belirtti.


#Fun&SunAntalya

6 görüntüleme0 yorum

Comentarios


DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page