top of page
  • turizmisletmeyatir

Form Endüstri, referanslarına Trabzon Migros’u ekledi

Yerli üretim yatırımları ve uluslararası iş birliklerinden oluşan güçlü ürün gamıyla

Türkiye’nin dört bir yanındaki kamu ve inşaat projelerinde yer alan Form Endüstri Tesisleri, referanslarına Trabzon’da yer alan Migros deposunu da ekledi.


59 yıllık tecrübesi ve güçlü iş ortaklıklarıyla sektörünün öncü firması Form Endüstri Tesisleri, bu yılda da önemli projelere imza atmaya devam ediyor. Duman Tahliye ve Havalandırma ürünleriyle 3 yıldır süpermarket zinciri Migros’un depolarına hizmet sağlayan Form Endüstri Tesisleri, son olarak markanın Trabzon deposuna TROKE duman tahliye kapakları ile yangın anında dumanın tahliye edilmesini sağlayan yangın güvenlik sistemini kurdu.

Türkiye’de üretilen ilk ve tek EN12101-2 sertifikalı duman tahliye kapağı TROKE; günlük havalandırma ve çatı ışıklığı olarak da tercih ediliyor. Eğimli ya da düz çatılarda, özel kaideleri ile çatıya uyum sağlayan ve güçlü bağlantı noktaları ile bakım gerektirmeyen kapaklar, kullanım kolaylığı ile tesislerin hizmetine sunuluyor. Ürün aynı zamanda, isteğe bağlı olarak güvenlik standartlarını karşılayan düşme önleyici ızgaralarla geliştirilebiliyor.  

5 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

留言


DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page