top of page

DESTEKLEYENLER

gaia banner (1).gif
  • turizmisletmeyatir

Fatih Altaylı’dan AJet’le ilgili çarpıcı açıklamalar!

Gazeteci Fatih Altaylı, Ajet hava yolu şirketinin yolcularından gelen şikayetleri ve yaşanan teknik sorunları gündeme taşıdı. Altaylı, uçuş sırasında uçağın üç kez elektriğinin kesildiğini ifade etti

Son günlerde uçuşlardaki rötarlar, yolcuların valizlerinin kaybolması gibi sorunlar gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde gazeteci Fatih Altaylı, Ajet hava yolu şirketinin yolcularından gelen şikayetleri ve yaşanan teknik sorunları gündeme taşıdı.

 

Altaylı, ekip arkadaşının Ajet yolculuğunu anlatarak uçuş sırasında uçağın üç kez elektriğinin kesildiğini ifade etti. Altaylı, “Uçak Yunanistan’ın üzerinde bir yer de geri dönmeye karar veriyor. Uçağın neden geri döndüğüne ilişkin yolculara verilmiş herhangi bir bilgi de yok. Sonra da denizin üzerinde alçak uçuşla bir buçuk saatte İstanbul’a geri dönüyorlar” dedi.

 

Ajet’ten bilet almayın diyerek yurttaşları uyaran Altaylı, “Böyle bir hava yolu yok. Bu bir hava yolu değil bu bir rezillik. Büyük bir ihtimalle Türk Hava Yolları’nın alt yapısından farklı bir şey yaptılar” dedi.


28 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


mhiformbanner-280x500.jpg

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
bottom of page