top of page
  • turizmisletmeyatir

Ennismore Hotels'in, her şey dahil markası Hyde Türkiye’de

İngiltere merkezli Ennismore Hotels, her şey dahil markası Hyde Bodrum’da.130 tesisi operasyonda, 90 tesisi ise yapım aşamasında olan Ennismore Hotels’in markası Hyde Türkiye pazarında girişini düzenlediği bir parti ile duyurdu.


İngiltere merkezli Ennismore Hotels, her şey dahil markası Hyde Bodrum’da.130 tesisi operasyonda, 90 tesisi ise yapım aşamasında olan Ennismore Hotels’in markası Hyde Türkiye pazarında girişini düzenlediği bir parti ile duyurdu.

Hyde Bodrum, 2024 yaz sezonunda kapılarını açacak

Keşif ruhuna dayanan yeni nesil bir yaşam tarzı misafirperverliğine geçiş başlatacak Hyde Bodrum’un, 2024 yaz sezonunda kapılarını açması planlanıyor. Capital'de yer alan habere göre Hyde Bodrum, yalnızca yetişkinlere özel her şey dahil lüks bir deneyim sunan ilk Hyde olmasının yanı sıra markanın Türkiye’deki ilk destinasyonu olacak.

Londra merkezli otelcilik zinciri Ennismore’un ilk all-inclusive konseptli lifestyle markası Hyde Bodrum, her şey dahil lüks bir deneyim sunan ilk Hyde olmasının yanı sıra markanın Türkiye'deki ilk destinasyonu. Sofistike ve bohem mimari yaklaşımı ile tasarlanan 212 oda, süit ve dört villasıyla, Ege Denizi'nin ışıltılı turkuaz sularıyla çevrili Bodrum Yarımadası'nın göz alıcı doğasında konumlanacak olan Hyde Bodrum, yüksek kaliteli eğlence anlayışı, wellness aktiviteleri ve dünya mutfağı ile yalnızca yetişkinler için birinci sınıf bir tatil deneyimi ve festival hissine odaklanıyor.

Ennismore'un çoğunluk hissesi Accor'a ait

2005 yılında Los Angeles'ın ikonik caddesi Sunset Strip'de yer alan eşsiz Hyde Lounge ile gece hayatına damgasını vuran Hyde, o günden bu yana misafirlerini beklenmedik, olağanüstü deneyimler ve mükemmel müzikler aracılığıyla bir araya getirme taahhüdünü sürdürüyor.

Günümüzde Dubai, Miami, Ibiza ve Hollywood, FL'de faaliyet gösteren, yakında Londra, Perth'te açılacak olan her Hyde mekanı, yerel müzik ve yaratıcı sahneleri benimseyen bir şekilde özgün olarak tasarlanıyor. Hyde Hotels, Resorts & Residences, bir otel grubu olan Ennismore bünyesinde yer alıyor. 2021 yılında kurulan Ennismore, çoğunluk hissesi Accor'a ait olan bir ortak girişim.

#EnnismoreHotels #HydeBodrum


53 görüntüleme0 yorum

Comments


DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page