top of page
  • turizmisletmeyatir

Ege Yapı’dan 3 yeni otel yatırımı

Gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Ege Yapı, İstanbul ve İzmir’de 3 yeni otel yatırımını hayata geçirmeye hazırlanıyor.İlki Beyoğlu Hasköy’de, Haliç kıyısında planlanan otel, konut ve ticari ünitelerden oluşacak projeden sonra, İstanbul Şile ve İzmir Dikili’de yatırımlar planlıyor.


İzmir Dikili projesinin 100 dönümlük arazi üzerinde turizm tesisi konseptinde yatırım planlayan Ege Yapı, 2024 yılında inşaatına başlanması ön görülüyor.


İstanbul Şile’deki yatırımı ise100 bin metrekare arazi üzerinde planlayan Ege Yapı, burada otel ve villalardan oluşan karma yapı olacak.


The Superior Living markası ile paylaşım ekonomisinde de faaliyet gösteren Ege Yapı, değişen, gelişen şehir ve iş hayatının ihtiyaçlarına uyumlu projeler geliştirmeye özen gösteriyor.


Hem yatırımcısına zahmetsiz bir yatırım dönüşü sağlayan hem de konaklayanlar için ev konforunda otel hizmeti sunan Ege Yapı, The Superior Living markası ile hizmet vereceği Hasköy, Şile ve Dikili’de olmak üzere 3 lokasyonda 400 ünitelik mobilyalı apartman dairesi işletecek.

57 görüntüleme0 yorum

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page