top of page
  • turizmisletmeyatir

Dedeman Hotels, Bakü'de açacağı otel için sözleşme imzaladı

Park Dedeman Bakü için sözleşme imzalayan Dedeman Hotels, 3 ülkede 29 otelle faaliyet gösteriyor. Dedeman Hotels'in yurtdışındaki 4. oteli olacak olan "Park Dedeman Bakü", 2024'te kapılarını açacak.


Dedeman Hotels Kafkaslar’ın Paris”i olarak anılan Azerbaycan’ın başkenti Bakü'de açacağı otel için franchise sözleşmesini imzaladı.

 

Park Dedeman Bakü Oteli için Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş ile Do-Dem arasında imzalanan franchise sözleşmesi imzalandı.

 

Yeni otel için imza törenine Dedeman Turizm Yönetimi yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Demiray, Başkan Vekili Murat Özmestçi, Yönetim Kurulu üyeleri Banu Dedeman ve Rıfat Dedeman katıldı.

 

Dedeman'ın yurtdışındaki 4. oteli olacak, 2024'te kapılarını açacak

Bu yıl içerisinde kapılarını açacak olan Park Dedeman Bakü, Dedeman Hotels & Resorts International’ın yurt dışındaki 4. oteli olacak.

 

96 odalı

Park Dedeman Bakü, farklı büyüklüklere sahip 96 odası, 1 A’la carte ve 1 roof restoranı, SPA merkezi, 1 açık ve 1 kapalı yüzme havuzu ve yine farklı büyüklüklerdeki toplantı odalarıyla misafirlerine 4 mevsim ayrıcalıklı konaklama deneyimi yaşatacak.

 

Modern mimarisi, üstün donanımı ve Dedeman’ın yenilikçi hizmet anlayışı ile iş ve tatil amaçlı konaklamaların Bakü’deki yeni adresi olacak.

 

Kentin oteller bölgesinde, ulaşım yollarının tam ortasında konumlanmış otelimiz, Hazar Denizi ve şehir manzaralı, konforlu konaklama seçenekleriyle yurt içi ve yurt dışından misafirlerini Dedeman’ın ayrıcalıklar dünyasıyla tanıştıracak.

47 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page