top of page
  • turizmisletmeyatir

DAIKIN, “YILIN İTİBARLILARI” ARASINDA

Avrupa'da 50. yılını kutlayan ve Japonya'da 100. yılını kutlayacak olan iklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin, “Yılın İtibarlıları”nın seçildiği The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde soğutma kategorisinde birincilik ödülünü kazanarak başarılarına bir yenisini daha ekledi.


 

Marketing Türkiye ve pazar araştırmaları şirketi Akademetre Research and Strategic Planning işbirliğiyle “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırması baz alınarak bu yıl 10’uncusu gerçekleştirilen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde 2023 yılında çalışmalarıyla fark yaratan markalar ödüllendirildi. Daikin 2019 yılında soğutma kategorisinde, 2020 yılında ise hem soğutma hem de ısıtma kategorisinde ‘Yılın İtibarlısı’ seçilmişti. Bu başarılarının ardından bir kez daha soğutma kategorisinde ’Yılın İtibarlısı’ seçilerek sektördeki başarısını kanıtladı.

 

The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde, 12 ilde toplam bin 200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda 70 kategoride yıl içinde itibarını en çok artıran markalar ve çalıştıkları markalara katma değer yaratarak The ONE Awards almasını sağlayan reklam, medya planlama, halkla ilişkiler ve dijital ajanslar da ödüllendiriliyor. 

 

26 Ocak 2024 tarihinde Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleştirilen ödül töreninde Daikin Türkiye adına ödülü alan Daikin Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Tuncer Gülsaran: “2023 yılı şirketimizin birçok alanda başarılarının tescillendiği bir yıl oldu. Hem ihracat tarafında edindiğimiz şampiyonluk ödülleri, hem de tüketici nezdinde markamızın sektöründeki öncülüğünü tescilleyen ödüller aldık. Bu yıl yine ALFA Awards’ta soğutma kategorisinde birincilik ödülüne tüketicilerin oylamasıyla layık görülmüştük. Onun ardından şimdi de The ONE Awards’ta tekrar soğutma kategorisinde birinci olarak başarımızı perçinledik. Başta araştırmaya katılan değerli kişilere, araştırmayı düzenleyen Marketing Türkiye ve AKADEMETRE Research and Strategic Planning ekiplerine teşekkür ederiz” şeklinde ödül ile ilgili değerlendirmede bulundu. 

7 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page