top of page
  • turizmisletmeyatir

Banka, 5 yıldızlı oteli yeniden satışa çıkardı

Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde faaliyet gösteren Ramada Plaza by Wyndham İstanbul Otel, Ziraat Bankası tarafından bir kez daha satışa çıkarıldı.Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde bulunan Ziraat Bankası tarafından satışa çıkarılan 12 katlı 25 dönümlük arazideki Ramada Plaza by Wyndham İstanbul Asia Airport ismiyle hizmet veren otel alıcı çıkmayınca tekrar ilana konuldu.


10 bin 11 metrekare yüzölçümlü arsa üzerinde 12 kattan oluşan toplam 27 bin 985 metrekare kapalı alanlı 184 odalı, kiracılı otel binası için istenen fiyata makine, mobilya ve tefrişat dahil edilmezken sadece peşin ödeme yapılarak satın alınabilecek.


Borçlarından dolayı bankaya geçen Ramada Plaza by Wyndham İstanbul Asia Airport için teklif vermek isteyenler tüm ziraat bankası şubeleri, İnternet Bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden başvurabilecekler. Ziraat Bankası, 2021 yılının Mart ayında da aynı tesisi satışa çıkarmış, o tarihteki satış için 150 milyon TL bedel belirlemişti.


12 kattan oluşan ve toplam 27 bin 985 metrekare kapalı alanlı 184 odalı kiracılı otele uzun zamandır alıcı bulunamayan geçtiğimiz yıl 150 milyon TL istenen Ramada Plaza by Wyndham İstanbul Asia Airport Hotel isimli otelin satış fiyatı bu yıl 480 milyon 232 bin 500 TL’ye yükseldi. (Turizm Haber Merkezi)

15 görüntüleme0 yorum

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page