top of page
  • turizmisletmeyatir

ANEX Almanya, yüzde 25 büyüme hedefini açıkladı

ANEX Tour, 2024 yılında Almanya pazarında yüzde 25 büyüme hedefliyor.ANEX Almanya’nın yeni Genel Müdürü Yasir Karakoç, Selectum Luxury Resort’te basın mensupları ile bir araya geldi.


“Bütün destinasyonlarda 850 bin pax hedeflendi”

2024 için yüzde 25 civarında bir büyüme öngördüklerini kaydeden Karaçor, “Sadece Türkiye değil, bütün destinasyonlar için bütçeyi yaparken toplam 850 bin civarında pax hedeflendi. Bunu artırmaya çalışacağız ama baskı yapıp da illa ki turist sayısını artıralım diye değil, daha çok markalaşma açısından ilerleyeceğiz. Hedefimiz markalaşma ve karlılık üzerine olacak. Zarar eden bir tur operatörü olarak devam etmek istemiyoruz. Öyle bir bakış açımız yok zaten. Kapasiteleri artırarak nasıl karlılığı sürdürürüz bunun peşindeyiz. Sadece sayı yapalım gibi bir bakış açımız hiçbir destinasyon için yok” ifadelerini kullandı.


“Avrupa’da yeni bir operatör sayılırız” diyen Karaçor, “Dolayısıyla biraz da ANEX Tour markasının isim olarak bilinirliği üzerinde de çalışmamız gerektiğini düşünüyorum. Pax her şekilde yapabilirsiniz ama marka bilinirliği de önemli. Bu da bizim önceliklerimiz arasında yer alıyor” diye konuştu.

12 görüntüleme0 yorum

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page