top of page
  • turizmisletmeyatir

Alltours CEO’su Willi Verhuven: 2024’te iki trend ön plana çıkıyor

Alman tur operatörü Alltours CEO’su Willi Verhuven, 2024 seyahat yaz sezonuna yönelik iki trendin ön plana çıktığını belirtiyor.

Buna göre: Bir yandan aileler daha bilinçli rezervasyon yaparken; diğer yandan premium segmentte de talep artıyor.


Bu nedenle Alltours, 2024 yazına yönelik programını her iki hedef grup için de genişletecek.


Alltours CEO’su Willi Verhuven, ailelerin okul tatili dönemine denk gelen yoğun sezonda seyahat etmek zorunda olması nedeniyle; bu durumun artan enflasyon sonrası, aileleri fiyatlar açısından zor durumda bıraktığına dikkat çekti.


Verhuven, “Birçok ailenin giderek daha fazla “fiyat odaklı” rezervasyon yaptığını ve daha kısa konaklamayı tercih ettiğini” belirtti.


“Fiyat – performans bakımından öne çıkan destinasyonlara yönelik talebin daha da arttığını” hatırlatan Verhuven; “Uygun fiyatlı “her şey dahil” konaklamalara yönelik talebin artmaya devam ettiğini” sözlerine ekledi.


UYGUN FİYATLI “HER ŞEY DAHİL” TATİL PORTFÖYÜNÜ GENİŞLETECEK

Bu nedenlerden dolayı Alltours, 2024 yazı için aile tatillerine yönelik yelpazesini genişletecek. Alltours 2024 yaz sezonunun trendlerini açıkladı


Bu kapsamda Alman tur operatörü, “her şey dahil” sistemiyle öne çıkan Bulgaristan, Tunus, Mısır ve Türkiye gibi ülkelerdeki tatil seçeneklerini ve portföyünü genişletecek.


Alltours, 2024 yaz sezonunda aile tatilleri için Türkiye’de, Paloma Otelleri’ni portföyüne ekledi. Tur operatörü Paloma Oceana, Paloma Foresta ve Paloma Pasha otellerinde Alman ailelere tatil imkanları sunacak.


Diğer yandan İtalya, Fransa ve Hırvatistan’da ise tiny house, tatil parkları, kamping gibi uygun fiyatlı konaklama seçeneklerini kapasiteleri artırılacak.


“PREMIUM SEGMENT DE İYİ REZERVASYON ALDI”

Willi Verhuven’e göre; “Birçok aile uygun fiyatlı tatil seçenekleri ararken, beş yıldızlı otellere, yetişkinlere özel lüks otellere ve yüksek kaliteli sağlıklı yaşam tatillerine yönelik talep de artıyor.”


34 HAVALİMANINDAN UÇUŞ İMKANI SUNACAK

2024 yazında Alltours, Almanya, Avusturya, İsviçre, Belçika, Hollanda, Fransa, Danimarka ve Çekya’daki 34 havaalanından haftada toplamda yaklaşık 4 bin 500 uçuş düzenleyecek.

#Alltours #WilliVerhuven

19 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

DESTEKLEYENLER

280x780.jpg
1-destekleyenler---960.gif
3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif

DESTEKLEYENLER

destekleyenler---840.jpeg
Untitled-1.jpg
bottom of page