top of page

DESTEKLEYENLER

gaia banner (1).gif
  • turizmisletmeyatir

Afrika'da İlk Turizm Zirvesi'ni Travelshop Turkey gerçekleştirdi

Afrika'da ilk Uluslararası Turizm Zirvesi'ni başarıyla gerçekleştiren Travelshop Turkey, uluslararası turizm dünyasında bir kez daha öncü bir rol üstlenerek adından söz ettirdi.

Travelshop Turkey, uluslararası turizm dünyasında bir kez daha öncü bir rol üstlenerek Afrika'nın incisi Tanzanya'da düzenlediği Uluslararası Turizm Zirvesi ile dikkatleri üzerine çekti. Bu etkinlik ile birlikte, Afrika’da Uluslararası Turizm Zirvesi’ni düzenleyen ilk turizm firması oldu.


2010 yılından itibaren dünyanın birçok destinasyonunda etkinlik yapan Travelshop Turkey kıtaları birleştirmeye devam ediyor!

Travelshop Turkey yönetim kurulu başkanı Murtaza Kalender diyor ki dünya turizm sektöründe kıtaları bir araya getiriyoruz.

Workshop Travelshop'un organizasyonu dahilinde gerçekleşen etkinlik, Tanzanya'nın turizm potansiyelini keşfetmek isteyen 50'den fazla ülkeden 500'e yakın katılımcıyı bir araya getirdi. Travelshop Turkey, daha önce yurtdışında çeşitli turizm kategorilerinde konferanslar ve B2B workshop'lar düzenlemiş ve Türkiye'nin içinde de önemli fuarların alt yapısına katkıda bulunmuştu. Şimdi ise yeni ve güçlü projesi olan Uluslararası Turizm Zirvesi'ni Tanzanya'da gerçekleştirerek büyük bir başarı elde etti ve bu başarıyı farklı ülkelerdeki zirvelerle taçlandırmaya hazırlanıyor.

2010 yılından itibaren dünyanın birçok destinasyonunda etkinlik yapan tst kıtaları birleştirmeye devam ediyor!

Travelshop Turkey Kurucu Başkanı Murtaza Kalender, etkinliğe 50'den fazla ülkeden 500'e yakın turizm firması ve tur operatörünün katılım sağladığını belirtti. Ayrıca, etkinliğe turizm sektörünün önde gelen isimlerinin de katıldığı bilgisini paylaştı. İstanbul Turizm Derneği Başkanı Murtaza Kalender, Uluslararası Destinasyon Düğün Profesyonelleri Birliği Kurucu Başkanı Kitzia Morales, Uluslararası Ekoturizm Topluluğu Kurucu Başkanı Jon Bruno ve Tanzanya Turizm Tabii Kaynaklar Bakanlığı'ndan Imani Richard Nkuwi gibi uzman isimler, katılımcılara turizmin gelecek 10 yılının planlarını ve etkileşimini sunarak değerli bilgiler paylaştılar.


Bu etkinlik, Travelshop Turkey'nin uluslararası alanda etkinlik düzenleme konusundaki lider konumunu pekiştirmesi açısından büyük önem taşıyor. Travelshop Turkey ve Workshop Trvaleshop ekibi, gelecekte de farklı coğrafyalarda benzer etkinlikler düzenleyerek turizm sektörünün gelişimine katkıda bulunmaya devam edeceklerini belirttiler.

Kalender sözlerine şöyle devam etti; “Yapmış olduğumuz etkinliğin katma değeri çok yüksek çünkü etklinliğimizde dünyanın önde gelen turizm liderderinin konferansları ile birlikte b2b network çalıştayı yaparak en az 5000 ikili görüşme sağlıyoruz. Devamında ise organize etmiş olduğumuz fam trip ile bölgenin yerinde en iyi şekilde tanıtılmasını sağlıyoruz. Bununla belirtmek isteriz ki dünya turizm sektöründe tekiz ve lideriz. Yapmış olduğumuz bu faaliyetlerimiz, türk turizmininde organik, doğal ve etkili tanıtımını yapmaktadır.”

 

27 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


mhiformbanner-280x500.jpg

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
bottom of page