top of page
  • turizmisletmeyatir

ABB, sürdürülebilir otobüsler için Busworld Türkiye 2024 Fuarı'nda.

ABB, sürdürülebilir otobüsler için son teknoloji ürün ve çözümleriyle Busworld Türkiye 2024 Fuarı'nda.


ABB, elektrifikasyon ve otomasyon alanında teknoloji lideri olup, daha sürdürülebilir ve kaynak açısından verimli bir gelecek sağlamaktadır. Şirketin çözümleri, nesnelerin nasıl üretildiğini, taşındığını, güçlendirildiğini ve çalıştırıldığını optimize etmek için mühendislik bilgi birikimini ve yazılımı birleştiriyor. 140 yılı aşkın mükemmellik deneyimine dayanan ABB'nin yaklaşık 105.000 çalışanı, endüstriyel dönüşümü hızlandıran yenilikleri desteklemeye kararlıdır.

 

Endüstriyel araçların ve ulaşımın elektrifikasyonu, iklim değişikliğinin ele alınmasında çok önemli bir rol oynamaktadır. Bunun nedeni, insanların, ticari malların ve hammaddelerin taşınmasından sorumlu olan fosil yakıtla çalışan araçların önemli etkisidir.

 

ABB, operatörler için optimum elektrikli aktarma organları çözümleri oluşturmak üzere tasarlanmış kapsamlı ve uyarlanabilir bir ürün portföyü sunmaktadır. Bu çözümler çeşitli segment türlerine, güç aralıklarına ve coğrafi konumlara hitap etmektedir. Amacımız, işletmelerin daha sürdürülebilir ve ekonomik olarak verimli operasyonlara sorunsuz geçişini kolaylaştırmaktır.

 

Her çözüm, belirli müşteri gereksinimlerini ve ilgili aracın operasyonel koşullarını karşılamak için titizlikle özelleştirilir. Bu sayede maksimum enerji verimliliği, düşük karbon emisyonu ve yüksek güvenilirlik sağlanmaktadır.


7 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
2-navitas-min (1).gif
bottom of page