top of page
Online Haber Okuma

Turizm İşletme & Yatırım Dergisi; turizm yatırımcıları, işletmecileri ile sektöre ürün ve hizmet sağlayan tedarikçi firmalar ve tün turizm profesyonelleri için bir başvuru niteliğindedir…

Aylık olarak yayımlanan Turizm İşletme & Yatırım Dergisi, Ercan Medya Yayıncılık tarafından yayınlanmakta olup, turizm profesyonellerinin ilgi alanını oluşturan, yatırımlar, tedarikçi-işletmeci ilişkileri vb. gibi konular ele alınarak, sektörle ilgili araştırma, inceleme ve son eğilimlere yer verir.

Haber portalı turizmisletmeyatirim.com ise güncel turizm haberlerinin yanı sıra röportaj ve makalelerin yayınlandığı, yatırım teşviki alan projelerin bilgilerinin paylaşırdığı bir platformdur. 

Her yeni sayıda yatırımlar, işletmeler ve tedarikçiler ile ilgili dosya haberleri yanı sıra röportajlar, yatırım teşvikleri, turizm istatistikleri, ülkemizin önemli pazarları ve destinasyonlarındaki gelişmeler gibi spesifik konular da sektör profesyonellerinin dikkatine sunulur.

Aynı zamanda, yeni açılan otelleri her yönüyle tanıtmayı hedefleyen özel ekler de yayımlanır.

Derginin hedef kitlesini; turizm yatırımcıları, otel işletmecileri ve yöneticileri, tur operatörleri, acenteler, danışmanlar, mimarlar, tedarikçiler ile turizm ile ilgili kamu kurum ve kuruluşları oluşturmaktadır.

Turizm İşletme & Yatırım Dergisi, bu özellikleriyle turizm sektörü ile turizm sektörüne mal ve hizmet veren endüstri kuruluşlarını buluşturmaktadır.

İlginize teşekkür ederiz…

DESTEKLEYENLER

3-destekleyenler---422.jpg
bottom of page